Systemy nawadniania - "wodomierka"

Wodomierka – skuteczny system nawadniania

Żaden organizm nie przetrwa bez wody – nie trzeba być ogrodnikiem, by o tym wiedzieć. Dlatego tak ważne jest dbanie o odpowiednie nawadnianie roślin, zwłaszcza tych szklarniowych, odciętych od deszczu.

Ręczne podlewanie konewką z wodą jest żmudną i czasochłonną pracą. Przy większych uprawach wymaga sporo czasu i wysiłku. Sytuacja jeszcze bardziej komplikuje się na działkach i terenach, gdzie nie ma dostępu do bieżącej wody i trzeba ją wydobywać na przykład ze studni. Oferujemy skuteczne rozwiązanie, dzięki któremu codzienne nawadnianie roślin nie będzie już tak kłopotliwą czynnością!

System nawadniania to uniwersalne rozwiązanie dla każdego działkowicza

Wyprawa na działkę powinna być relaksem, a nie ciężką pracą. Dlatego, zamiast męczyć się z ciągłym podlewaniem roślin, warto zainstalować system, dzięki któremu nawadnianie będzie odbywało się automatycznie bez Twojego udziału. Do tego właśnie służy „Wodomierka” - urządzenie, które rozwiąże Twój problem.

Wodomierka może podlewać rośliny na terenie otwartym oraz w szklarniach każdego typu. Posiada automatyczny regulator, w którym można wybrać interwał czasowy oraz ilość dostarczanej wody. Można także ustawić moc strumienia wody, rozpylenie i wiele innych parametrów. W przypadku ręcznego podlewania łatwo łatwi uszkodzić roślinę zbyt silnym strumieniem, doprowadzając tym samym do jej zniszczenia. Z Wodomierką jest to niemożliwe. Rozwiązanie pozwala wybrać dokładny czas nawadniania ciągłego od 2 minut do 2 godzin, w określonych odstępach czasu. Jest to idealne urządzenie dla tych, którzy nie są w stanie być na co dzień na działce bądź przy uprawach!

Co zyskasz instalując u siebie system do nawadniania grządek?

  • Oszczędność czasu,
  • Wydajniejsze gospodarowanie wodą,
  • Pewność, że wszystkie rośliny zostaną odpowiednio nawodnione,
  • Brak problemów z przerwami w nawadnianiu np. podczas Twojej nieobecności.

 

Wodomierka jest uniwersalnym systemem do zastosowań w ogródkach, działkach i szklarniach. Jest zaprojektowana do podlewania roślin na otwartym bądź osłoniętym gruncie. Węże są elastyczne i łatwe do rozłożenia między grządkami, a do każdej rośliny doprowadza się skraplacz, który zapewnia równomierne i efektywne nawadnianie. Podstawowa wersja jest przeznaczona dla dwóch grządek 4-metrowej długości z możliwością wydłużenia zestawu o wielokrotność 2 metrów.

Dane techniczne systemu Wodomierka:

  • Podstawowy układ długość – 4 m,
  • Dodatkowa wstawka – 2 metry
  • W komplecie system filtracji mechanicznej
  • Węże łączone za pomocą adaptera