Szklarnie przemysłowe do użytku całorocznego

Szklarnie przemysłowe do użytku całorocznego dla wymagających

W naszym asortymencie znajdują się nie tylko modele dla osób amatorsko uprawiających rośliny, ale także dla hodowców i plantatorów, wykorzystujących szklarnie do przemysłowych upraw w gospodarstwach rolniczych. Dzięki takiemu rozwiązaniu uprawa jest szybsza, skuteczniejsza, tańsza i może odbywać się nawet poza sezonem normalnego wzrostu przez cały rok!

Lepsza wydajność – więcej zysków!

Szklarnie przemysłowe „FERMER” różnią się od pozostałych modeli wielkością i możliwościami. W tego typu konstrukcjach uprawy mogą być kontynuowane przez cały rok po zapewnieniu odpowiedniego ogrzewania. Zastosowano tutaj poliwęglan komorowy, będący nowoczesnym materiałem termoizolacyjnym o zwiększonej wytrzymałości. Płyty o grubości 6mm, 8mm, a nawet 10mm zapewniają odpowiednią ochronę przed promieniami UV i pozwalają na redukcję kosztów ogrzewania.

Szkielet wykonany jest ze specjalnych, ocynkowanych profili stalowych posiadających łukowatą formę. Poszczególne elementy są ze sobą łączone, a następnie dołączane są konstrukcje czołowe. Dostępne szerokości (przy podstawie) to: 3,5m, 4,2m, 4,6m, 5m oraz 7,5m. Wysokość konstrukcji wynosi od 3m do 4m. Długość szklarni może być dowolna i jest wielokrotnością 2,1m. Minimalna długość to 4,2m.

Zestaw zawiera wszystkie elementy niezbędne do samodzielnego montażu, w tym uszczelki. Szklarnię można rozbudować o kolejne segmenty, a także wyposażyć ją w wiele dodatkowych akcesoriów, zwiększających podstawową funkcjonalność modelu. Zakres zastosowania konstrukcji „FERMER” nie ogranicza się jedynie do upraw rolnych. Można ją wykorzystać jako magazyn, pomieszczenie produkcyjne, garaż, wiatę lub osłonę basenu.

 

Wymiary szklarni „FERMER” z pokryciem poliwęglanowym:

  • szerokość – 3,5m – 7,5m
  • wysokość – 3m-4m,
  • długość podstawowa: 4,2 m

długość do rozbudowy: wielokrotność 2,1m

IndDim

p1 p2

p3 p4

p5 p6

p7 p8

p9 p10