Szklarnia "Dacznaja-Strzałka"

Tytanowa wytrzymałość

dacznaja strzalka 3

 

Dla miłośników nietypowych konstrukcji, zapewniających wygodę i funkcjonalność, przygotowaliśmy jedyną w swoim rodzaju szklarnię Strzałka o „domkowatym” kształcie. Jest najwyższą z dostępnych u nas szklarni przydomowych.

Podstawowe informacje o szklarni „Dacznaja Strzałka”

Szklarnia to z jednej strony ochrona dla roślin, z drugiej jest to również element dekoracyjny ogródka. Skoro dbasz o wygląd zewnętrzny domu, dlaczego nie miałbyś zadbać o wygląd szklarni, która może być przecież dekoracją działki? Właśnie dla takich osób, które oprócz funkcjonalności, cenią sobie wygląd, powstała szklarnia „Dacznaja Strzałka” o „domkowatym” kształcie. Już na pierwszy rzut oka wyróżnia się spośród innych modeli, ale to nie jedyna z jej zalet. Jest to też jedna z najtrwalszych konstrukcji, gdyż wytrzymuje obciążenie śniegiem nawet do 360 kg na m2, co sprawia, że idealnie sprawdzi się na terenach o dużym zaśnieżeniu.

„Dacznaja Strzałka” jest szklarnią bez fundamentów. Do jej postawienia wystarczy tylko kawałek wolnej przestrzeni, a mocowanie w gruncie wykonasz za pomocą dedykowanych zakończeń dolnej ramy szkieletu. Powierzchnia użytkowa zależy od wielkości szklarni. Standardowe wymiary to 3 metry szerokości na 2 metry długości z możliwością rozbudowy o wielokrotność 2 metrów za pomocą dokupywanych wstawek. Profile szklarni Strzałka zostały wykonane z mocnej, ocynkowanej stali  i dodatkowo wzmocnione stalowymi linkami, dzięki czemu zniesie porywiste wiatry i wytrzyma obciążenie śniegiem o grubości do 1,8m. Poliwęglanowe pokrycie zapewnia odpowiednią trwałość konstrukcji, ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV i optymalną temperaturę wewnątrz. To również najwyższa z naszych szklarni. Wysokość szkieletu umożliwia uprawę wysokich roślin, a dzięki wzmocnieniom z łatwością zamontujesz boczne półki lub podwiesisz rośliny.

W komplecie znajdują się dwie pary drzwi z wywietrznikami oraz uszczelki. Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych opcji: wywietrzniki na boczne ściany, automatycznie otwierane okna itp. „Dacznaja Strzałka” to szklarnia dedykowana miłośnikom ogrodnictwa, poszukującym sprawdzonych i skutecznych rozwiązań.

Dane techniczne:

Wymiary szklarni „Dacznaja Strzałka” z pokryciem poliwęglanowym:

  • szerokość – 3 m,
  • wysokość – 2,4 m,
  • długość podstawowa: 2 metry,
  • długość do rozbudowy: wielokrotność 2 m (4 m, 6 m, 8 m itd.),

Konstrukcja szklarni wytrzymuje obciążenie warstwą śniegu o masie 360 kg na 1 m2.

 

W przypadku zainteresowania zakupem zapraszamy do naszego SKLEPU.

 

Strzalka (3) Strzalka (4)

Strzalka (2) dacznaja strzalka 3OLD