Szklarnia "Dacznaja-Trioszka"

Dbasz o kwiaty i uprawy na grządce, pielęgnujesz je, podlewasz i każdego dnia poświęcasz im wiele czasu... Jednak zmienne warunki atmosferyczne mogą niekorzystnie wpłynąć na rośliny. Szklarnia „Dacznaja-Trioszka” to sposób, by cieszyć się hodowlą bez względu na pogodę, a co najważniejsze jest propozycją idealną dla amatorów i początkujących ogrodników.

Podstawowe informacje o szklarni „Dacznaja-Trioszka”
Łatwość montażu, szeroka możliwość zastosowania, niewielkie wymiary z opcją rozbudowy o kolejne segmenty, duża wytrzymałość i doskonały stosunek jakości do ceny sprawiają, że zakupiona w naszym sklepie szklarnia „Dacznaja-Trioszka” to trafny wybór. Jest to szklarnia bez fundamentów, a więc do montażu wystarczy jedynie wkopanie w grunt odpowiednich końcówek szkieletowych lub przyśrubowanie do fundamentu za pomocą kątowników mocujących. Podstawowe wymiary konstrukcji to 3x4 metry, z możliwością rozbudowy o sekcje przedłużające. Pojedyncza wstawka ma długość 2 metrów.

Szklarnia jest bardzo wytrzymała dzięki zastosowaniu trwałych, a jednocześnie lekkich materiałów wysokiej jakości. Szkielet tworzą profile z ocynkowanej stali, natomiast poszycie z poliwęglanu jest ponad 20 razy mocniejsze od innych tworzyw sztucznych wykorzystywanych w szklarniach, izolacja jest 5 razy lepsza niż ta ze zwykłego szkła. Ponadto szklarnie z poliwęglanu chronią przed promieniowaniem UV i zachowują właściwości w zakresie ekstremalnych temperatur od -50 stopni Celsjusza do +50 stopni Celsjusza.

Najbardziej obciążone elementy zostały dodatkowo wzmocnione, a zastosowanie specjalnych szerokich profili, pozwoliło na zminimalizowanie ilości części, co dodatkowo ułatwia montaż. Ten model, jako jeden z nielicznych na rynku, jest wyposażony w uszczelki. Wszystkie elementy niezbędne do budowy znajdują się w komplecie, dzięki czemu nie musisz dokupywać absolutnie żadnych dodatkowych części, by móc cieszyć się w pełni funkcjonalną szklarnią.

Konstrukcja posiada dwie pary drzwi z wywietrznikami. Istnieje możliwość wyposażenia jej w dodatkowe wywietrzniki, automatycznie otwierane okna, systemy podlewania kropelkowego oraz inne akcesoria, dzięki którym szklarnia „Dacznaja-Trioszka” może stać się całkowicie bezobsługowa.

Dane techniczne:
Wymiary szklarni z pokryciem poliwęglanowym:
szerokość – 3 m,
wysokość – 2,1 m,
długość podstawowa: 4 metry,
długość do rozbudowy: wielokrotność 2 m (4 m, 6 m, 8 m itd.),
Konstrukcja szklarni wytrzymuje obciążenie warstwą śniegu o masie 180 kg na 1 m2.

 

W przypadku zainteresowania zakupem zapraszamy do naszego SKLEPU.

 Trioszka (1) Trioszka (4)