Szklarnia Dacznaja-Eko

dacznaja eko

Myślisz, że własna szklarnia to droga inwestycja? Niekoniecznie! Sprawdź naszą propozycję i przekonaj się sam. „Dacznaja-Eko” to ekonomiczna wersja szklarni z pokryciem poliwęglanowym do zastosowań amatorskich w przydomowych ogrodach. To model idealny do rozpoczęcia przygody z uprawami szklarniowymi, polecany każdemu miłośnikowi ogrodnictwa.

Podstawowe informacje o szklarni „Dacznaja-Eko”

Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z uprawami szklarniowymi lub zależy Ci na kupnie taniej cieplarni, nieustępującej pod względem parametrów droższym odpowiednikom to model „Dacznaja-Eko” będzie dokładnie tym, czego potrzebujesz. To świetne rozwiązanie dla osób, które chcą zamontować cieplarnię w pobliżu domu i cieszyć się lepszymi uprawami roślin ozdobnych, jadalnych, a nawet egzotycznych.

Szklarnia „Dacznaja-Eko” jest idealna do pierwszego kontaktu z uprawami szklarniowymi, nie tylko ze względu na atrakcyjną cenę, ale także niezwykle prostą obsługę i montaż. Jest to model, który nie potrzebuje fundamentów. Do gruntu zamocujesz go za pomocą specjalnych końcówek w kształcie litery T, a cała konstrukcja opiera się na szkielecie z ocynkowanej stali – wszystkie elementy łączone są ze sobą za pomocą śrub i nakrętek. Szklarnia posiada drzwi na przeciwległych końcach i wywietrzniki, natomiast pokrycie zostało wykonane z poliwęglanu – wytrzymałego materiału o doskonałych właściwościach termoizolacyjnych. Doskonale chroni od chłodu, pozwala zachować optymalną temperaturę wewnątrz obiektu.

Model „Dacznaja-Eko” jest przystosowany do terenów o niewielkim zaśnieżeniu. Jeżeli planujesz postawienie szklarni w miejscu o znacznych opadach śniegu, polecamy dokupić wzmocnienia w postaci pałąków lub zdejmować poszycie na okres zimowy. Podstawowa długość modelu to 4 m z możliwością powiększenia o kolejne 2-metrowe wstawki.

Dane techniczne:

Wymiary szklarni „Dacznaja-Eko” z pokryciem poliwęglanowym:

  • szerokość – 3 m;
  • wysokość – 2,1 m;

długość – wielokrotność 2 m (4 m, 6 m, 8 m itd.).

 

W przypadku zainteresowania zakupem zapraszamy do naszego SKLEPU.

 

dacznaja eko 1dacznaja eko 2dacznaja eko 3