Szklarnia Dacznaja-Dwuszka

Gwarantowana wytrzymałość

dacznaja dwuszka

Niewielka działka nie musi być już przeszkodą w realizowaniu ogrodniczych pasji. „Dacznaja Dwuszka” została zaprojektowana specjalnie z myślą o domowych ogrodnikach, dysponujących wąskimi działkami, na których nie można umieścić pełnowymiarowej szklarni. Jest przy tym całkowicie funkcjonalna i nie ustępuje w niczym większym modelom.

Podstawowe informacje o szklarni „Dacznaja Dwuszka”

Właściciele niewielkich, podłużnych działek mogą mieć problem z wyborem szklarni. Właśnie dla nich powstała najwęższa, a jednocześnie w pełni funkcjonalna „Dacznaja Dwuszka” o podstawowych wymiarach 2 metry szerokości na 2 metry długości, z możliwością rozbudowy o kolejne 2-metrowe segmenty. W ten sposób możesz uzyskać dowolną długość szklarni. Sam montaż i instalacja zostały maksymalnie uproszczone tak, aby można było całość złożyć samodzielnie. Szkielet wyprodukowany jest z ocynkowanej stali i montuje się go przy pomocy śrub i nakrętek. Szklarnia nie potrzebuje fundamentu, gdyż mocowana jest za pomocą końcówek wkopywanych w grunt lub kątowników stabilizujących. Sposób montażu zapewnia nie tylko stabilność, ale także możliwość łatwego przeniesienia szklarni w inne miejsce, jeśli zajdzie taka potrzeba.

„Dacznaja Dwuszka”, pomimo niewielkich rozmiarów jest niezwykle odporna na uszkodzenia i warunki atmosferyczne, a to dzięki zastosowaniu nowoczesnych materiałów wysokiej jakości. Wzmocnione profile wykonano z ocynkowanej stali, natomiast poliwęglanowe pokrycie jest znacznie trwalsze od tradycyjnych szklanych powłok. Wytrzymuje duże obciążenia nawet do 240 kg na m2, zachowuje swoje właściwości w niskich i wysokich temperaturach, zatrzymuje szkodliwe promieniowanie UV.

Szklarnię wyposażono w dwie pary drzwi z wywietrznikami. Do zestawu można dokupić uszczelki, zapewniające dodatkową szczelność wnętrza, wywietrzniki na ścianki, automatycznie otwierane okna, systemy podlewania i inne akcesoria, dzięki którym szklarnia „Dacznaja Dwuszka” będzie jeszcze bardziej funkcjonalna. Jednak nawet w podstawowej wersji zapewnia wszystko, czego ogrodnik potrzebuje. To doskonały wybór dla osób amatorsko zajmujących się uprawami w przydomowych ogrodach lub na działkach, gdzie nie ma zbyt wiele miejsca.

Dane techniczne:

Wymiary szklarni „Dacznaja Dwuszka” z pokryciem poliwęglanowym:

  • szerokość – 2 m,
  • wysokość – 2,2 m,

długość to wielokrotność 2 m (2m, 4 m, 6 m, 8 m itd.).

Konstrukcja szklarni wytrzymuje obciążenie warstwą śniegu o masie 240 kg na 1 m2.

 

W przypadku zainteresowania zakupem zapraszamy do naszego SKLEPU.

DacznajaDwuszka (7)DacznajaDwuszka (4)

DacznajaDwuszka (3) DacznajaDwuszka (6)