Szklarnia Dacznaja-2DU

2DU

Silny wiatr może uszkodzić nawet bardzo trwałe konstrukcje, nieprzystosowane do tego rodzaju warunków atmosferycznych. Jednak szklarni „Dacznaja 2DU” niestraszne są wiatry i burze, gdyż została wyprodukowana właśnie z myślą o takich terenach. Jest to model o wzmocnionej konstrukcji i foliowym pokryciu do zastosowań na działkach i ogrodach.

Podstawowe informacje o szklarni „Dacznaja 2DU”

Prezentujemy specjalny model szklarni przeznaczonej na ogródki działkowe, zlokalizowane w miejscach o dużej amplitudzie i częstotliwości wiatrów. To propozycja dla miłośników ogrodowych upraw roślin ozdobnych, jadalnych, pnących, zwisających, a także wymagających utrzymywania specyficznych warunków klimatycznych.

Podstawowa wersja cieplarni zajmuje na działce powierzchnię 18m2. Konstrukcja szklarni została oparta o jedenaście żeber z ocynkowanej stali, mocowanych ze sobą w podłużnych i poprzecznych kierunkach. To zapewnia stabilność szkieletu. Natomiast do mocowania folii przeznaczone są specjalne zatrzaski, dzięki którym możesz zakładać i zdejmować poszycie bez zniszczenia powłoki. Folia do cieplarni nie wchodzi w skład podstawowego kompletu i należy ją zamówić osobno. Polecana jest folia o grubości 150 mkm i szerokości 6m. Do pokrycia cieplarni wystarczy 10 mb. folii.

„Dacznaja 2DU” to szklarnia bez fundamentów z dwiema parami drzwi i wywietrznikami po przeciwległych stronach. Do jej mocowania w gruncie przeznaczone są specjalne końcówki, umożliwiające stabilne zakotwiczenie konstrukcji. W przypadku konieczności przestawienia lub całkowitego złożenia szklarni, można to bardzo łatwo zrobić w krótkim czasie. Sam montaż i rozstawienie cieplarni jest niezwykle prosty, a wszystkie połączenia montuje się ze sobą za pomocą śrub i nakrętek. Zestaw zawiera wszystkie elementy potrzebne do samodzielnego montażu. Do podstawowej wersji można dokupić dodatkowe wywietrzniki, a także akcesoria do automatyzacji szklarni.

Dane techniczne:

Wymiary szklarni „Dacznaja - 2DU” z pokryciem foliowym:

  • szerokość – 3m
  • wysokość – 2m
  • długość – 6m

 2DU  (3) 2DU  (4)