Szklarnia Betta

Betta

Szklarnia „Betta” to propozycja dla wymagających ogrodników, dla których ważna jest nie tylko funkcjonalność, ale także elegancki wygląd w stylu premium. To ozdobna szklarnia, którą z dumą możesz zainstalować w przydomowym ogrodzie lub na działce i cieszyć się szybko rosnącymi uprawami. Jej charakterystyczny, półkolisty kształt sprawia, że wydaje się lekka i zwiewna, ale w rzeczywistości jest niezwykle wytrzymała.

Podstawowe informacje o szklarni „Betta”

Mocna, trwała, stabilna i przede wszystkim ładnie wyglądająca szklarnia „Betta” oparta na łukowatych, zamkniętych profilach to propozycja zarówno dla osób, które dopiero rozpoczynają przygodę z ogrodnictwem szklarniowym, jak i dla tych, którzy mają już w tej kwestii doświadczenie. Jest to model o doskonałym stosunku ceny do jakości i gwarantujemy, że pod tym kątem jest to zdecydowanie najlepszy wybór, jednak to nie jedyne jej zalety. Pokrycie z wysokiej jakości poliwęglanu skutecznie izoluje wnętrze przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi i blokuje promieniowanie UV, nie zatrzymując jednak światła. Pokrycie wytrzymuje obciążenie śniegiem do 170kg na m2, a montując dodatkowe pałąki i wzmocnienia można osiągnąć wytrzymałość nawet do 320kg na m2, co czyni ją idealnym wyborem na tereny o dużym zaśnieżeniu. Konstrukcja ma także dużą wytrzymałość na wiatr, grad i uszkodzenia mechaniczne. Podstawowa wersja nie posiada wzmocnień, rekompensując to większą ilością dostępnego miejsca.

Szklarnia „Betta” jest zbudowana z zamkniętych profili w kształcie rur o wymiarach 25x25mm, jej podstawowe wymiary to szerokość 3m, długość 2m, wysokość 2,1 m z możliwością rozbudowy o kolejne 2-metrowe segmenty. Została wyposażona w dwie pary drzwi na przeciwległych końcach i wywietrzniki. Nie wymaga fundamentów, a mocowanie do gruntu odbywa się poprzez wkopanie w ziemię specjalnych końcówek lub przymocowanie do fundamentu za pomocą kątowników. Dzięki zastosowaniu podpór teleskopowych montaż został uproszczony do maksimum i jest dużo łatwiejszy niż w przypadku innych modeli. Bez problemu można samodzielnie rozłożyć lub złożyć całą konstrukcję. W komplecie znajdują się wszystkie elementy montażowe oraz instrukcja.

Do szklarni można dokupić dodatkowe akcesoria takie jak: uszczelki zabezpieczające, wywietrzniki na ściany, wzmocnienia pałąków czy automatyczne systemy podlewania i wietrzenia

Dane techniczne:

Wymiary szklarni „Betta” z pokryciem poliwęglanowym:

  • szerokość – 3 m;
  • wysokość – 2,1 m;

długość – wielokrotność 2 m (2 m, 4 m, 6 m, 8 m itd.).

 

W przypadku zainteresowania zakupem zapraszamy do naszego SKLEPU

 

 Betta01 Betta04

Betta08