Szklarnia Betta

Betta

Szklarnia „Betta” to propozycja dla wymagających ogrodników, dla których ważna jest nie tylko funkcjonalność, ale także elegancki wygląd w stylu premium. To ozdobna szklarnia, którą z dumą możesz zainstalować w przydomowym ogrodzie lub na działce i cieszyć się szybko rosnącymi uprawami. Jej charakterystyczny, półkolisty kształt sprawia, że wydaje się lekka i zwiewna, ale w rzeczywistości jest niezwykle wytrzymała.

Podstawowe informacje o szklarni „Betta”

Mocna, trwała, stabilna i przede wszystkim ładnie wyglądająca szklarnia „Betta” oparta na łukowatych, zamkniętych profilach to propozycja zarówno dla osób, które dopiero rozpoczynają przygodę z ogrodnictwem szklarniowym, jak i dla tych, którzy mają już w tej kwestii doświadczenie. Jest to model o doskonałym stosunku ceny do jakości i gwarantujemy, że pod tym kątem jest to zdecydowanie najlepszy wybór, jednak to nie jedyne jej zalety. Pokrycie z wysokiej jakości poliwęglanu skutecznie izoluje wnętrze przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi i blokuje promieniowanie UV, nie zatrzymując jednak światła. Pokrycie wytrzymuje obciążenie śniegiem do 170kg na m2, a montując dodatkowe pałąki i wzmocnienia można osiągnąć wytrzymałość nawet do 320kg na m2, co czyni ją idealnym wyborem na tereny o dużym zaśnieżeniu. Konstrukcja ma także dużą wytrzymałość na wiatr, grad i uszkodzenia mechaniczne. Podstawowa wersja nie posiada wzmocnień, rekompensując to większą ilością dostępnego miejsca.

Szklarnia „Betta” jest zbudowana z zamkniętych profili w kształcie rur o wymiarach 25x25mm, jej podstawowe wymiary to szerokość 3m, długość 2m, wysokość 2,1 m z możliwością rozbudowy o kolejne 2-metrowe segmenty. Została wyposażona w dwie pary drzwi na przeciwległych końcach i wywietrzniki. Nie wymaga fundamentów, a mocowanie do gruntu odbywa się poprzez wkopanie w ziemię specjalnych końcówek lub przymocowanie do fundamentu za pomocą kątowników. Dzięki zastosowaniu podpór teleskopowych montaż został uproszczony do maksimum i jest dużo łatwiejszy niż w przypadku innych modeli. Bez problemu można samodzielnie rozłożyć lub złożyć całą konstrukcję. W komplecie znajdują się wszystkie elementy montażowe oraz instrukcja.

Do szklarni można dokupić dodatkowe akcesoria takie jak: uszczelki zabezpieczające, wywietrzniki na ściany, wzmocnienia pałąków czy automatyczne systemy podlewania i wietrzenia

Dane techniczne:

Wymiary szklarni „Betta” z pokryciem poliwęglanowym:

 • szerokość – 3 m;
 • wysokość – 2,1 m;

długość – wielokrotność 2 m (2 m, 4 m, 6 m, 8 m itd.).

 

W przypadku zainteresowania zakupem zapraszamy do naszego SKLEPU

 

 Betta01 Betta04

Betta08

 

 

Cieplarnia tunelowa Tomato

Tomato

Cieplarnia pokrywa powierzchnię gruntu – 12,25 m ².
Cieplarnia tunelowa TOMATO, posiada specjalne zatrzaski do mocowania folii. Szklarnia nie posiada drzwi oraz furtek. Drzwi są robione we własnym zakresie z ramy drewnianej lub poprzez zostawienia większego skrzydła folii na szczytach.
Pokrycie cieplarni nie wchodzi w komplet, ale na zamówienie kupującego do kompletu może być dołączona nowoczesna folia o grubości 150 mkm i szerokości 6 m. Do pokrycia cieplarni potrzebne jest 7, 5 mb. folii.
Wymiary tunelu „TOMATO”
szerokość – 2,5 m;
wysokość – 1,75 m;
długość – 4,9 m.

Folia powinna być zdejmowana na okres zimowy!!!
 

Dostawa i montaż

Dostawa

Części konstrukcyjne naszych szklarni są zapakowane w kilku wygodnych opakowaniach o niewielkich rozmiarach, co pozwala na przewóz szklarni samochodem osobowym.
Wygląd opakowania szklarni z pokryciem foliowym:

Do przewozu szklarni z pokryciem poliwęglanowym potrzebny jest samochód dostawczy lub osobowy z bagażnikiem dachowym. Arkusz poliwęglanu jest dostarczany w postaci rulonu o średnicy 1,0 m i długości 2,10 m.

Wygląd opakowania szklarni z pokryciem z poliwęglanu:

 

Szklarnie mogą być dostarczane za pośrednictwem firm transportowych.

 

Montaż
 1. Montaż i eksploatacja szklarni wykonuje się zgodnie z instrukcją, znajdującą się w opakowaniu szklarni. Klientów prosimy o wykonanie montażu ściśle według zaleceń podanych w instrukcji. Szkielet jest montowany przy pomocy śrub i nakrętek i nie wymaga żadnych dodatkowych narzędzi.
 2. Szklarnia nie potrzebuje fundamentu i jest mocowana do gruntu przy pomocy końcówek szkieletu w postaci teowników.

  Widok ogólny szkieletu
 3. Wszystkie elementy szkieletu są ponumerowane; komplet szklarni zawiera szczegółową instrukcję jej montażu, co oszczędza Państwa czas.
 4. Każdy komplet zawiera wszystkie części, niezbędne do montażu szklarni.

instrukcje:

Dacznaja-2DU
Dacznaja-Dwuszka
Dacznaja-Optima
Dacznaja-Strzałka
Dacznaja-Trioszka

 

Szklarnia Dacznaja-2DU

2DU

Silny wiatr może uszkodzić nawet bardzo trwałe konstrukcje, nieprzystosowane do tego rodzaju warunków atmosferycznych. Jednak szklarni „Dacznaja 2DU” niestraszne są wiatry i burze, gdyż została wyprodukowana właśnie z myślą o takich terenach. Jest to model o wzmocnionej konstrukcji i foliowym pokryciu do zastosowań na działkach i ogrodach.

Podstawowe informacje o szklarni „Dacznaja 2DU”

Prezentujemy specjalny model szklarni przeznaczonej na ogródki działkowe, zlokalizowane w miejscach o dużej amplitudzie i częstotliwości wiatrów. To propozycja dla miłośników ogrodowych upraw roślin ozdobnych, jadalnych, pnących, zwisających, a także wymagających utrzymywania specyficznych warunków klimatycznych.

Podstawowa wersja cieplarni zajmuje na działce powierzchnię 18m2. Konstrukcja szklarni została oparta o jedenaście żeber z ocynkowanej stali, mocowanych ze sobą w podłużnych i poprzecznych kierunkach. To zapewnia stabilność szkieletu. Natomiast do mocowania folii przeznaczone są specjalne zatrzaski, dzięki którym możesz zakładać i zdejmować poszycie bez zniszczenia powłoki. Folia do cieplarni nie wchodzi w skład podstawowego kompletu i należy ją zamówić osobno. Polecana jest folia o grubości 150 mkm i szerokości 6m. Do pokrycia cieplarni wystarczy 10 mb. folii.

„Dacznaja 2DU” to szklarnia bez fundamentów z dwiema parami drzwi i wywietrznikami po przeciwległych stronach. Do jej mocowania w gruncie przeznaczone są specjalne końcówki, umożliwiające stabilne zakotwiczenie konstrukcji. W przypadku konieczności przestawienia lub całkowitego złożenia szklarni, można to bardzo łatwo zrobić w krótkim czasie. Sam montaż i rozstawienie cieplarni jest niezwykle prosty, a wszystkie połączenia montuje się ze sobą za pomocą śrub i nakrętek. Zestaw zawiera wszystkie elementy potrzebne do samodzielnego montażu. Do podstawowej wersji można dokupić dodatkowe wywietrzniki, a także akcesoria do automatyzacji szklarni.

Dane techniczne:

Wymiary szklarni „Dacznaja - 2DU” z pokryciem foliowym:

 • szerokość – 3m
 • wysokość – 2m
 • długość – 6m

 2DU (3) 2DU (4)